O stronie

Społeczność, obywatele, tłum umożliwiają realizację tysięcy projektów na całym świecie oferując swoje pieniądze, czas, wiedzę albo zasoby – dzięki technologii ta piękna i fascynująca idea zmienia świat nauki, kultury, biznesu, pomocy charytatywnej i nie tylko. Każdy z nas może dołożyć swoją cegiełkę do dowolnie wybranych przedsięwzięć. To prawdziwie bezpośredni sposób na wspieranie przedsięwzięć, w których naprawdę chemy wziąć udział, na których nam zależy.

  • Jeśli chcesz uruchomić własną kampanię, a nie wiesz od czego zacząć zajrzyj do serii Kampania cwordfundingowa w 11 krokach.
  • Projekty, które postanowiłam wspierać osobiście (wraz z uzasadnieniem) znajdują się w kategorii Warto wspierać.
  • Bardziej ogólne wpisy to przede wszystkim kategoria Samo życie.

WSPÓŁPRACA

Jestem otwarta na współpracę – z przyjemnością zostanę twoim konsultantem, koordynatorem lub kimś innym, niekoniecznie na “ko”. Każdy przypadek jest wyjątkowy, więc opisz swoją sytuację i zobaczymy co da się zrobić :)

KONTAKT

agnieszka.wasowska@gmail.com
Facebook: fb.com/wartowspierac
Snapchat: wartowspierac
Twitter: @FrelkaWasowska
Portfolio: wasowska.net

PRAWA AUTORSKIE
Autorką wszystkich tekstów i grafik zamieszczonych na stronie jestem ja, Frelka Wąsowska, chyba że zaznaczono inaczej. Wszystkie materiały mojego autorstwa znajdujące się na tym blogu objęte są licencją CC-BY-SA

Creative Commons Attribution new icon Uznanie AutorstwaCreative Commons Share Alike icon Na Tych Samych Warunkach

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały, których autorem jest ktoś inny, skontaktuj się bezpośrednio z autorem. Jeżeli nie masz takiej możliwości, napisz do mnie, a postaram się pomóc w kontakcie.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>