Arteria

Wspieram bo warto: ART.eria

Częstochowa. Podaj 5 skojarzeń! Założę się, że statystyczny Polak nie skojarzy tego miasta ze sztuką współczesną. Błąd! ART.eria to festiwal organizowany przez prawdziwych zapaleńców. Szykują już piątą edycję, po raz kolejny przy wsparciu internautów na Wspieram Kulturę.

Wspieram, bo to sztuka, a lubię projekty z nią związane. Wspieram, bo to trudna sztuka w Częstochowie, a zatem wyzwanie. Wspieram, bo podobały mi się poprzednie edycje, bo temat najnowszej edycji to szansa na bardzo ciekawe działania, bo zaproszono Bognę Burską, której prace uwielbiam, sama kiedyś pokazywałam i uważam, że zasługują na jak najszerszą rozpoznawalność.

Wspieram także dlatego, że Tomasz Kosiński współodpowiedzialny za ART.erię także wspiera – wsparł projekt Alternatywna Historia Świata w Znaczku Pocztowym, w którym ja z kolei maczam palce. Zawsze powtarzam, że warto wspierać – w tym przypadku podwójnie. Reputacja tego, który nie tylko bierze, ale potrafi też dawać (i to hojnie) jest w crowdfudingu bardzo cenna.

W tym miejscu WIELKIE DZIĘKI ZA ZNACZKI!

Na co zbiera ART.eria?
Na realizację festiwalu – nie mamy tu rozbicia kosztów, ale opis projektu pozwala się domyślać, że będzie sporo kosztów logistycznych, honorariów, podróży i oczywiście budżet na samą realizację projektów.

Co oferuje w zamian?
Breloki 3D, torby i koszulki z trafnymi memami-grafikami Marty Frej (znacie je na pewno z internetów), pakiety VIP oraz zwyczajne podziękowania.

Obiecywałam sobie już rok temu, że wybiorę się na ART.erię. Wtedy się nie udało, ale mam nadzieję, że tym razem dam radę. Do zobaczenia w Częstochowie :)

Frelka

Linki:
ART.eria na Wspieram Kulturę

Alternatywna Historia Świata w Znaczku Pocztowym

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>