Wspieram bo Warto: Jerzy dla jeży

Może i koty rządzą internetem, ale ja wolę jeże. Czasem z zapartym tchem śledzę kuracje i postępy małych jeżyków, którym z pasją poświęca się pan Jerzy. Polecam fanstronę na Fb. Klikamy tutaj.

Dlatego w ten weekend wspieram jeże. Także dlatego, że to nie jest żadna konkretna kampania crowdfundingowa. Jeżyki wspierać można cały czas dokonując wpłat na konto fundacji. A jednak i tutaj internetowy tłum może wszystko – kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt małych wpłat i można leczyć kolejne jeże.

Ośrodek Rehabilitacji Jeży został powołany do życia, Decyzją Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska z dnia 20 sierpnia 2010 roku. Na mocy obowiązującego prawa, t.j. Ustawy o ochronie przyrody z dnia 16 kwietnia 2004 roku , tylko takie ośrodki posiadają  prawo do czasowego przetrzymywania zwirząt wymagających opieki, leczenia i rehabilitacji.

Na co zbiera Jerzy dla Jeży?
Na funkcjonowanie lecznicy, leki, materiały, rehabilitację, pokarm dla kolczastych podopiecznych.

Co oferuje w zamian?
Wdzięczność, a przy okazji oklaski kilku tysięcy internautów śledzących jeże online.
Na stronie dowiecie się też co jest najważniejsze w ratowaniu jeży i jak im nie zaszkodzić kiedy próbujemy pomóc.

Zachęcam do wpłat, tutaj namiary.

Frelka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>