8 cudow swiata

Wspieram bo warto: Osiem cudów świata

Kojarzycie drużyny wioślarskie pomykające pod mostami, którymi przechadzają się bohaterowie amerykańskich filmów? Zawsze mi się to podobało i zawsze żałowałam, że w moim mieście ich nie ma. Wprawdzie w tamtych czasach mieszkałam w mieście, w którym nie ma nawet rzeki, ale i tak chciałam wioślarzy. Potem przeniosłam się do Warszawy, gdzie rzeka niewątpliwie jest. Jest więc o co walczyć i dlatego wspieram Osiem cudów świata z AZS UW.

 Promocja sportu to szlachetna sprawa, a promocja działalności której poświęca się większość czasu wolnego i wolnej energii to w zasadzie konieczność. To trzeba robić, nie ma wymówek. Kto nie próbuje, ten pierdoła. Szacunek dla chłopaków, że wstają o świcie i wiosłują, wiosłują, wiosłują. Szacunek za postępy i zdobyte medale. Ale szacunek również za to, że chcą zawalczyć o sponsorów. Mam nadzieję, że się uda i dorzucam swoją garstkę złotówek w zamian za lajka (mało mam 😉 )

Jeśli chcecie wiedzieć więcej o wioślarzach z UW, chłopaki zapraszają na swoją fanstronę: Wioślarze UW na Facebooku.

Zobaczcie jak to ładnie wygląda:

8cudow2
Zdjęcie z opisu kampanii, prawdopodobnie własność Wioślarzy UW, autor nieznany.

Na co zbierają wioślarze?
Na film promocyjny (zdjęcia, montaż, sprzęt itp.).

Co oferują?
Lajki, zdjęcia, koszulki i nie tylko, a także sławę i chwałę (np. w charakterze Supersponsora albo Odważnego Sponsora).

Przy okazji zwróćcie uwagę na to, że portal OdpalProjekt.pl umożliwia finansowanie elastyczne, które nazywa się u nich bierzesz ile zbierzesz (swoją drogą bardzo ładnie).

Pomożecie?

Frelka

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>