sloik-szczescia-hasla

Wspieram bo warto: Słoik szczęścia

Jesteśmy podobno narodem, który na pytanie Jak leci? odpowiada niezmiennie Jak zwykle pod górkę po czym rozpoczyna litanię trosk, oczywiście niezawinionych. Nie lubię uogólnień, ale nie lubię też zrzędzenia i dlatego zachwycił mnie Słoik szczęścia. 

Pozornie to przedsięwzięcie z gatunku samopomocy i domorosłej parapsychologicznej afirmacji. W praktyce – pomysł tak bezpretensjonalny i nieinfantylny, że nie mogę go nie kupić. Bo każdej zrzędzie i marudzie zdarzają się dobre chwile. Wystarczy je zapisać, a po czasie przeczytać. I życie staje się lepsze.

Słoik szczęścia zaczynał na Facebooku. Chodziło o podzielenie się z ludźmi bardzo prostym pomysłem:

sloik-szczescia1

Ludzie się zachwycili, a Słoik szczęścia stał się jedną z najpopularniejszych facebookowych akcji – zbudował ogromną społeczność. Dziś dziewczyna, która puściła wszystko w ruch chce stworzyć darmową aplikację. Już nie potrzeba pudełka i karteczek. Teraz można będzie prowadzić słoik w telefonie, na iOS i Androidzie. Powiecie, że i tak można było, wystarczyła notatka w telefonie? Odpowiem, że jednak aplikacja jest bardziej sexy.

sloik-apka

Za wsparcie słoika można oczywiście otrzymać nagrody. Mnie skusiły lniane torby (których od lat nadużywam). Dla miłośników słoików analogowych są kolorowe karteczki. Można też zostać testerem aplikacji – to świetna nagroda bo można używać aplikacji wcześniej niż pozostali i wytykać twórcom błędy!

Szczegóły znajdziecie na stronie kampanii: Zakładam Słoik Szczęścia na PolakPotrafi.pl.

sloik-nagrody

Sobota zaczęła się pięknie, za oknami słońce, szykuje się dobry dzień za założenie własnego słoika :)

Frelka 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>